MetalGate Records News

Vážení přátelé, a zvláště fanoušci brněnské symphonic metalové hydry Arch Of Hell, chtěli jste to, tak tady máte. Dnes oficiálně vychází reedice debutové alba "One Day" ve formátu digipak s novým zvukem, novou vizualizací a novou bonusovou skladbou! Objednávejte nyní na MetalGate e-shop!

Vážení přátelé, je tady další díl našeho zpravodajství stran chystaného pokračování sondy do dějin českého metalu, tedy "Knihy kovu II", kterým se zároveň vrací i naše nepravidelné vysílání audiovizuálních podivností MetalGate VisionTele!

Vážení přátelé, vítejte u dalšího dílu našeho zpravodajství stran chystané reedice debutového alba "One Day" brněnské symphonic metalové hydry Arch Of Hell, jejíž vydání se rapidně blíží.

Vážení přátelé, dnes si dáme pauzu v oblasti čistě hudební a zabrousíme do oblasti literární. Je tady totiž další díl našeho zpravodajství stran chystaného druhého dílu sondy do historie české metalové scény, tedy "Knihy kovu".

Vážení přátelé, máme tu další díl zpravodajství stran chystané reedice alba "One Day" brněnské symphonic metalové hydry Arch Of Hell. Minule jsme se zabývali vizuální stránkou celé záležitosti, takže dnes je na řadě hudební ochutnávka.

Vážení přátelé, dneškem je to oficiální. Druhé studiové album "Brownfields" kladenského tandemu Gorgonea Prima je vydáno! Čeká na vás mnohotvará moderní deska, syrová, ale zároveň progresivní, prezentující industrial black metal v té nejlepší formě.