MetalGate Records News

Vážení přátelé, máme tu šestý měsíc, ovšem než se posuneme v našem jubilejním edičním plánu k šestému titulu, vrátíme se na jeho začátek, k desce, kterou jsme tu naši letošní vydavatelskou jízdu odstartovali, tedy k "Sinister Species" od hronovské death metalové stálice Tortharry.

Vážení přátelé, den D je tady! Dnes oficiálně vychází třetí studiové album "W.R.A.T.H." havířovské thrash-death metalové marškumpanie ANTIGOD, ve kterém na ploše 13 pecek ožívá sibiřská anabáze československých Legií v závěrečném roce Velké války. Album vychází ve formátu digipak a jak jsme již avizovali včera, k dispozici je hned ve dvou verzích, z nichž ta speciální obsahuje navíc vojenské známky s logem kapely. Objednávejte na MetalGate e-shop!

Vážení přátelé, máme tady třetí díl našeho zpravodajství stran chystané nové desky "W.R.A.T.H." havířovské thrash-death metalové marškumpanie ANTIGOD. Dnes se pustíme především do vizualizace celého počinu.

Vážení přátelé, vítejte u druého dílu našeho zpravodajství stran chystané nové desky "W.R.A.T.H." havířovské thrash-death metalové marškumpanie ANTIGOD. Dnes se podíváme na genezi celého opusu, takže přijměte naše pozvání na týlovou inspekci do GM Recording Studia, kde se "W.R.A.T.H." nejen nahrával, ale též zde proběhl jeho mix a mastering.

Vážení přátelé, ani v pátém měsíci si naše vydavatelská mašinérie nedá pokoj a napálí do vás již pátý titul z našeho jubilejního edičního plánu. Militaristickou rétoriku jsme nezvolili jen tak, jelikož se vrací havířovská thrash-death metalová marškumpanie ANTIGOD...

Vážení přátelé, tak je to tady. Dnes oficiálně vychází koncepční debutové album "Amnesia" plzeňské smečky InnerSphere ve formátu digipak! Květen máme za dveřmi, takže není nic lepšího než ho přivítat skrzevá temný, v pravdě Romantický, příběh s nádechem romance i nadpřirozena, který nabízí právě toto album v melodic death/thrash metalovém hávu. Objednávejte na MetalGate e-shop!