MetalGate Records News

Vážení přátelé, jelikož nám oficiálně začalo léto, tedy doba všemožných výprav za zážitky všeho druhu, rozhodli jsme se spáchat jednu takovou i my. A rovnou tomu můžeme říkat necrovýprava, jelikož se vztahuje k nedávno vydanému prvnímu dílu nové série Dělníci kovu, jehož protagonistou je právě slovutný Tom Necrocock.

Vážení přátelé, ještě se vrátíme k nedávno vydanému vinylovému splitku "UR" liberecké post-metalové veličiny DROM a pražských alternative post-rockových veteránů Tengri. Teď když je tento počin, majestátní jak po stránce hudebního obsahu, tak vizuálního provedení, venku, nabízí se logická otázka, jak ho vlastně vnímají samotní aktéři. A tak jsme se, pro nás poněkud netradičně, sami zeptali, a to nejprve pražské strany této mince, tedy Tengri.

Vážení přátelé, někteří z vás jste vznesli dotaz, jestli by bylo možné mít první díl nové série Dělníci kovu z pera Václava Votruby signovaný od samotného Toma Necrococka. Ano bylo! Vaše prosby jsme tlumočili Mistrovi, který nás následně poctil svojí návštěvou a několik výtisků své necrobiografie na místě podepsal.

Vážení přátelé a uctívači kultovního podivína Toma Necrococka obzvlášť, dnes je váš velký den, jelikož právě oficiálně vychází Mistrův autorizovaný životopis z pera Václava Votruby v brožovaném vydání, coby první díl nové knižní série Dělnicí kovu! Objednávejte na MetalGate e-shop!

Vážení přátelé a fanoušci hudební alternativy obzvlášť, dnes vám jistě uděláme radost, jelikož očekávané splitko "UR" liberecké post-metalové veličiny DROM a pražských alternative post-rockových veteránů Tengri je oficiálně venku! Objednávejte na MetalGate e-shop!

Vážení přátelé, do cílové rovinky dorazilo i naše zpravodajství stran chystaného prvního dílu nové knižní série Dělníci kovu z pera Václava Votruby, jelikož na autorizovaný životopis Toma Necrococka se můžete těšit už příští týden! A abychom vám to závěrečné čekání zpříjemnili, nabízíme vám hned dvojitou ukázku z díla