MetalGate Records News

Vážení přátelé, dnes oficiálně vychází nové řadové album "Sinister Species" hronovské death metalové stálice Tortharry a to ve formátu digipak! Objednávejte na MetalGate e-shop!

Vážení přátelé, vydání nové desky "Sinister Species" hronovské death metalové stálice Tortharry je na spadnutí, takže i naše zpravodajství stran tohoto titulu jde pomalu, ale jistě do finále. Minule jsme tu měli první singl z nové desky a dnes na toto téma plynule navážeme a vezmeme to krátce, ale jasně:

Vážení přátelé, je na čase opět roztočit pomyslné soukolí našeho zpravodajského servisu, jelikož vydání prvního titulu letošního jubilejního roku, kterým bude, jak jistě víte, nová deska "Sinister Species" hronovské death metalové stálice Tortharry, se rapidně blíží.

Vážení přátelé, zdravíme vás v novém, pro nás tuplovaně jubilejním, roce! Tento zahájíme stylově dalším dílem našeho televizního bizáru MetalGate VisionTele, ve kterém se jednak ohlédneme za děním v roce minulém, a jednak si nastíníme, na co se letos v rámci oslav 10ti let naší existence můžete těšit.

Vážení přátelé, naše zpravodajství stran chystané nové desky "Sinister Species" domácí death metalové stálice Tortharry je zpátky s dalším dílem! Dnes navštívíme studio The Barn, jelikož právě tam, pod producentskou taktovkou Dana Frimla (Mean Messiah), "Sinister Species" vzniklo...

Vážení přátelé, vítejte u dalšího dílu zpravodajství stran chystané nové desky "Sinister Species" domácí death metalové stálice Tortharry, která vyjde v polovině ledna 2018. Dnes poněkud pozměníme obvyklou sekvenci našeho zpravodajství a vrhneme se rovnou na několik záležitostí: