MetalGate Records News

Vážení přátelé, a příznivci extrémních metalových chlíváren obzvláště, dnes oficiálně vychází druhý díl knižní série Dělníci kovu z pera spisovatele a hudebního novináře Václava Votruby, tentokráte o životě a díle Vlakina, ikony domácího grindu a kapelníka legendárních Ingrowing! Objednávejte na MetalGate e-shop!

Vážení přátelé, je tady třetí díl našeho zpravodajství stran chystaného druhého dílu knižní série Dělníci kovu, tentokráte o životě a díle Vlakina, legendy českého grindu, z pera Václava Votruby. Dnes se podíváme ještě blíže na obsah díla a dáme si tedy ukázku

Vážení přátelé, vítejte u druhé anonce našeho zpravodajství stran chystaného druhého dílu knižní série Dělníci kovu, tentokráte o životě a díle Vlakina, legendy českého grindu, z pera Václava Votruby. Dnes tu pro vás máme vizuální pojetí díla a něco více k jeho obsahu.

Vážení přátelé, otevíráme ediční plán pro druhou polovinu letošního roku, přičemž začínáme, jak už se u nás téměř stalo zvykem, na literární frontě. Již příští měsíc se totiž můžete těšit na druhý díl série Dělníci kovu z pera spisovatele a hudebního publicisty Václava Votruby, která představuje klíčové postavy domácí metalové scény. A kdo je to tentokrát? Vlakin!

Vážení přátelé, dnes tu máme jednu vskutku extraordinérní anonci: MetalGate je totiž 15 let! Takže my slavíme, ale dárky dostanete vy coby poděkování za vaši neutuchající podporu. A cože to pro vás máme?

Vážení přátelé, pokud pravidelně sledujete zpravodajské relace k titulům z naší produkce, jistě vám nebude neznámá naše "Talks" série, v jejímž rámci vám přinášíme pohled na to které dílo ze strany jeho autora či autorů. Tentokráte naše pozvání na kus řeči přijal David E. Gehlke, americký hudební publicista a spisovatel, autor oficiální biografie britské gothic/doommetalové legendy Paradise Lost, jejíž česká verze u nás vyšla přesně před třemi měsíci.