MetalGate Records News

Vážení přátelé, kronika Černého kovu je zase o něco bohatší. Dnes totiž oficiálně vychází české vydání čtvrtého, a zatím posledního, dílu blackmetalové ságy z pera anglického spisovatele a publicisty Dayala Pattersona! Objednávejte na MetalGate e-shop!

Vážení přátelé, je tady třetí díl našeho zpravodajství stran chystaného českého vydání čtvrtého dílu blackmetalové série z pera Dayala Pattersona "Do propasti". Minule jsme, krom jiného, přinesli výčet jednotlivých kapitol, dnes na to navážeme a jednu z nich si dáme jako ukázku!  

Vážení přátelé, vítejte u druhého dílu našeho zpravodajství stran chystaného českého vydání čtvrtého dílu blackmetalové série z pera Dayala Pattersona "Do propasti". Dnes nás čeká vizuální pojetí knihy a něco více k jejímu obsahu.

Vážení přátelé, otevíráme náš ediční plán pro letošní rok! Tentokráte začneme na literární frontě, a to ničím menším než českým vydáním čtvrtého dílu blackmetalové ságy z pera anglického spisovatele a hudebního publicisty Dayala Pattersona, který nese název „Black Metal: Do propasti“ a těšit se na něj můžete už v polovině ledna.

Vážení přátelé, letošní rok je víceméně za námi, takže nám dovolte především poděkovat vám všem za neutuchající přízeň a podporu, a zároveň vám popřát jen to nejlepší v roce nadcházejícím!

Vážení přátelé, ani letos nemůže na MetalGate e-shop chybět naše tradiční vánoční zabijačka! Stejně jako loni jsme si pro vás připravili hned několik benefitů a dárků, s tím, že celá akce nekončí Štědrým dnem, ale trvá až do konce roku. Takže co tady máme?