MetalGate Records News

Vážení přátelé, a zvláště pak všichni deathmetaloví maniaci, dnes oficiálně vychází už jedenáctá studiová fošna "Paměť kamenů" domácí žánrové veličiny Tortharry, a to ve formátu digipack! Objednávejte na MetalGate e-shop!

Vážení přátelé, minulou neděli se po roce opět rozdávaly Ceny Břitva a my můžeme s radostí konstatovat, že naše tituly a aktivity hlasující tvrděrockové a metalové publicisty rozhodně zaujaly.

Vážení přátelé, je tady čtvrtý díl našeho zpravodajství stran chystané nové desky "Paměť kamenů" domácí deathmetalové veličiny Tortharry. A jelikož od vydání desky nás dělí už jen šest dní, je na pořadu dne ukázka nového materiálu!

Vážení přátelé, vítejte u třetího dílu našeho zpravodajství stran chystané nové desky "Paměť kamenů" domácí deathmetalové veličiny Tortharry. Tentokráte se podíváme především na výtvarné pojetí alba.

Vážení přátelé, je tady druhý díl našeho zpravodajství stran chystané nové desky "Paměť kamenů" domácích deathmetalových veteránů Tortharry, na kterou se můžete těšit už příští měsíc. Tentokráte si uděláme výlet do studia.

Vážení přátelé, červen bude patřit dalšímu titulu z našeho letošního edičního plánu, a to pro změnu z hudební fronty. Ke své jedenácté řadovce totiž dospěla domácí deathmetalová stálice TORTHARRY a MetalGate bude opět u toho!