MetalGate Records News

Vážení přátelé, dnes oficiálně vychází druhý studiový opus "Towards the Great White Nothing" pražského black-doomového uskupení Voluptas, a to ve formátu digipack! Jednoznačně doporučujeme všem, kteří mají rádi špinavý, syrový black metal, který se ale zároveň nebojí překročit své hranice do experimentálnějších poloh, např. noisu či ambientu. Objednávejte na MetalGate e-shop!

Vážení přátelé, naše zpravodajství stran chystaného nového opusu „Towards the Great White Nothing“ pražského black-doomového uskupení Voluptas se pomalu blíží do finále, a jak jsme slíbili, máme pro vás ještě jednu ochutnávku nového materiálu.

Vážení přátelé, je tady třetí díl našeho zpravodajství stran chystaného nového opusu „Towards the Great White Nothing“ pražského black-doomového uskupení Voluptas, ve kterém, jak jsme slíbili, se ponoříme do hudebního rozměru tohoto alba.

Vážení přátelé, než budeme pokračovat v našich vydavatelských aktualitách, využijeme volnou chvíli opět k pohledu do minulosti našeho labelu. A vzhledem k nedávno vydanému splitku "UR", není od věci si připomenout jeho předchůdce, taktéž vinylové splitko "Fullmoon Alchemy Narcotic Session"!

Vážení přátelé, vítejte u druhého dílu našeho zpravodajství stran chystaného nového opusu „Towards the Great White Nothing“ pražského black-doomového uskupení Voluptas, ve kterém se podíváme především na vizuální stránku tohoto alba.

Vážení přátelé, léto se pomalu, ale jistě chýlí k závěru, a pro nás tak nastal čas vrhnout se na zbylou část edičního plánu našeho vydavatelství pro letošní rok. Začneme takříkajíc na domácí půdě, tedy v pražských spodních proudech, odkud se o pozornost hlásí black-doomové uskupení Voluptas se svým druhým studiovým opusem.