NAHRÁVÁNÍ

Kvalitní sejmutí nástrojů je základem pro výsledný produkt. Studio má dvě nahrávací místnosti pro dosažení co nejkvalitnějšího záznamu. První o velikosti 30 m2 pro natáčení bicích nástrojů, žesťů nebo živé akustické produkce více muzikantů. Druhá o velikosti 8 m2 má zcela minimalizovaný dozvuk a je vhodná pro natáčení zpěvu nebo kytar.

 

MÍCHÁNÍ NAHRÁVEK (MIX)

Studio nabízí profesionální míchání nahrávek, dle moderních trendů či vašich vlastních představ o zvuku. Míchání je jednou ze základní částí nahravání vašeho CD a rozhoduje největší mírou o tom jak nahrávka bude na konci znít.

 

MASTERING

Mastering je proces, při kterém se zajišťuje, aby nahrávka zněla dobře v různých poslechových prostředích a byla hlasitostně srovnatelná s komerčními nahrávkami. Zároveň jde o proces přípravy podkladů pro lis CD.

 

PRODUKCE

Studio nabízí konzultace ohledně produkce nahrávek. Přes deset let zkušeností z oblastí aranže, skládání a hudební teorie. Zkušenosti s vybíráním nástrojů a aparátu a jejich nastavováním pro co nejlepší výsledný zvuk vašeho CD.