MetalGate Records News

Vážení přátelé, nové album "MANTA" lovecraftovského post-rockového projektu Postcards from Arkham je sice venku, ale tím to nekončí. Jednak jsou před námi Busking Rituals, a jednak jsme do finále nedotáhli příběh, který provázel tuto desku od samotného počátku. Takže vzhůru na jeho další část:

Vážení přátelé, třetí studiové album "MANTA" domácího lovecraftovského post-rockového projektu Postcards From Arkham je na světě! Včera nám dorazilo z lisovny, takže máme milou povinnost oznámit jeho oficiální vydání.

Vážení přátelé, naše stájová thrash-death metalová marškumpanie Antigod má venku nový klip ke skladbě "Flesh In The Air" z aktuálního alba "Wareligion", které jsme měli to potěšení vydat v roce 2015.

Když vznikalo album "ÆØN5", vyrazil Frodys, kapelník Postcards from Arkham, do hvozdů rozprávět o jeho vzniku. Nyní se rapidně blíží vydání jeho nástupce, desky "MANTA", a tudíž je tady pokračování Frodysových lesních hovorů.

Vážení přátelé, příští týden vypukne v Jaroměři další ročník festivalu Brutal Assault a my budeme znovu u toho. Nejenže jedno z pódií opět ponese naše jméno, ale i letos vysíláme do boje kontingent našich stájových kapel!

Vážení přátelé, vzpomínáte na náš lovecraftovský příběh k chystanému albu "MANTA" od Postcards from Arkham? Vzpomínáte na Rogera J. Greevese, jeho mapování aktivit tajemného kultu jménem Orfické shromáždění Manty Primordialis, a jeho zmizení v Kingsportu? Pokud ano a zajímá vás, co se dělo dál, máme dobré zprávy - pokračování je tady!