MetalGate Records News

Vážení přátelé, minulou sobotu se v Brně rozdaly Ceny Břitva za rok 2016. Tentokráte jsme měli řadu želízek v ohni a k naší velké radosti se podařilo obsadit hned několik předních příček!

Vážení přátelé, je tady další díl našeho zpravodajství stran chystané nové desky "Visions" českobudějovické melodic black metalové smečky Desire for Sorrow! Na toto album jsme se podívali již z různých úhlů, včetně jeho vzniku a výtvarné stránky, nicméně ještě jsme nepokryli vše. Zbývá nějaká ta hudební ukázka, takže právě tuto vám přináší dnešní díl!

Další díl našeho zpravodajství stran chystané nové desky "Visions" českobudějovické melodic black metalové smečky Desire for Sorrow je tady! Jak jsme slíbili minule, dnes se podíváme na výtvarnou stránku alba, takže vám představujeme jeho přebal z dílny studia All4band.com:

Vážení přátelé, jedno album už máme venku, a další se blíží do finiše. Dnes tedy popojedeme v našem zpravodajství stran chystané nové desky "Visions" českobudějovické melodic black metalové smečky Desire for Sorrow, které vás čeká začátkem května!

Vážení přátelé, den D pro nové album "Illud Tempus" industrial metalového důlního konsorcia War For War je tady, jelikož tento klenot zemských hlubin právě vychází! Objednávejte na MetalGate e-shop!

Dobrý večer přátelé, je tady další díl našeho lovecraftovského příběhu nového alba "MANTA" domácího post-rockového projektu Postcards from Arkham. Ovšem pokud jste byli stejně jako my zvědaví na to, jaké nové skutečnosti vyvstaly po výpravě Rogera J. Greevese do Kingsportu, zůstáváte spolu s námi v nevědomosti...